Opinie o zdjęciach

 

 

 

Odwiedziliśmy miasta Bayeux we wrześniu zeszłego roku po raz pierwszy. Oczywiście miasto słynie ze swojego Tkaniny i samo miasto było miłe zaskoczenie. Dobrze, że nigdy nie będzie go zobaczyć, więc jestem zadowolony, że podzielił zdjęcia.

A dzięki programowi Shots dla przywracając je na pierwszej stronie. 300 zdjęć zanim ktoś przeszkadza nic mówić. I może być winny także tutaj, ale nie mogę zrobić to wszystko ludzie ! No 1 jest wyborem większości, niebo jest bardzo dobrze naświetlone i ludzie na zdjęciu pokazać przydatność do przestrzeni.


To pierwszy pic jest fantastyczny, prostota w tym samym czasie, co złożoności. Kocham korytarza światła świecące na dwóch liściach.Naprawdę świetnie przemyślany (lub szczęście) przechwytywanie. Dobry cały zestaw, moja jedyna krytyka będzie z "zewnątrz łodzi drewna szkoły budowlanej" i czy te dwa dolne narożniki dodawania lub zmniejszające pic. W mojej głowie od razu zobaczył 1:1 kadrowanie bez łodzi część w lewym dolnym rogu i dziwnie pod kątem deski int prawym dolnym rogu. Po skadrowaniu i obrobieniu zdjęcia w galerii wygladają właściwie.


To jest przede wszystkim dla tych, zaczynasz lub zaczynają się nieco bardziej poważnie o fotografii i mają teraz prawdziwe trzeba posortować i plik zdjęć, więc te zdjęcia można znaleźć w przyszłym tygodniu, w przyszłym miesiącu, w przyszłym roku, czy za dziesięć lat. Dla mnie najlepszą formą złożenia obrazu jest delete key; DELETE śmieci bez drugiego wygląd. Javascript jest nieostre, źle prześwietlone lub niedoświetlone. Delete mnoży jednego przedmiotu, wszystkie te dodatkowe zdjęcia zrobione po prostu mieć pewność, że był co najmniej jeden dobry zdjęcie. Wybierz jedną lub trzy jak najlepsze i usunąć resztę.