Nowy aparat

 

 

Teraz trzeba jeszcze kilka podfolderów foldery w "Moje zdjęcia". Każdy ma zdjęcia rodzinne, więc zacznijmy tam z "Moja rodzina", a do tego folderu będzie podfoldery dla różnych ludzi lub zwierząt w rodzinie i każdy człowiek może mieć nawet podfoldery. Dzieci. Masz folder zdjęć, które na co nawet rozum nie może być w stanie przejść do folderu osobistego nazwy. Chodzi o to, aby nie mieć jakiekolwiek stracić zdjęć w "mojej rodziny", każde zdjęcie musi być w podkatalogu. Mając nowy aparat fotograficzny trzeba nauczyć się jego obsługi. Trzba ponzać jego funkcje i możliwości.
Teraz podjąć podobne foldery dla innych interesów photography samochodów modelowych pejzaż podróż i tak dalej. Możesz dodać podfoldery "krajobrazy"  i tak dalej.

Tak, brzmi dużo pracy i niszczeniu wokół ale łatwiej założyć niż znaleźć zdjęcie Toma z lodów w folderze wielu tysięcy innych zdjęć wykonanych w ciągu ostatnich pięciu lat. I można dalej budować i zmieniać swoje foldery, jak przejść. Żaden system nie pozostanie sam na zawsze.

BTW: możemy dodać "1" tak, że folder będzie na lub w pobliżu szczytu stosu.

Więc podjęły kilka nowych zdjęć. Będą te zdjęcia przydatne gdy na warsztat  tematyczny pójdzie reklama w internecie na stronie http://www.ideabest.pl/. Teraz proponuję dół Otwieranie i te zdjęcia tak szybko, jak to możliwe, a te nowe zdjęcia trafi do "1 Nowe zdjęcia" folder. Więc powiedzmy, że masz zdjęcia z dziećmi i zwierzętami domowymi dół w parku i podczas tam wziąłeś kilka zdjęć drzew z wiatrakiem w tlo. Teraz sortować dobro od zła, nie ma maybes tutaj, nie ma jednego zdjęcia hotel lub czterogwiazdkowe zdjęcia. Wszelkie nieostry rozmyte zdjęcie jest obecnie. Od dziesięciu zdjęć wykonanych z Tomem z lodami tylko naprawdę trzeba niewiele więc usunąć 5 lub 7. Czy sam z babcią z filiżanką herbaty.  czasami trzeba sięgnąć po wynajem autokarów warszawa, aby móc objechać więcej ciekawych miejsc i zrobić jak najwięcej Zrób to samo z Harrym. Zrób to samo ze zwierzęciem. Zrób to samo z wiatrakiem zdjęć. Usuwanie śmieci i niektóre mnoży, nigdy nie będzie chciał je! Jeśli masz tylko dobre zdjęcia, aby pokazać swoje F & FS będą myśleć jesteś naprawdę dobrym fotografem. LO L profesjonalnych fotografów nie wykazują żadnych poniżej standardowych zdjęć. Może chcesz edytować zdjęcia, ale będziemy skakać przez tę część na teraz i złożyć zdjęcia.
 

Zobacz również:

Wyjazd firmowy na zdjęciach w fotoksiążce