Moje zdjęcia

 

 

W ciągu kilku lat nie tylko będzie zadawać sobie pytanie "dlaczego trzymam to zdjęcie", jesteś także najprawdopodobniej będzie się pytać "dlaczego uważam, że zdjęcie". Bądź twardy na siebie i usunąć odrzuca. Kiedy zaczynałem z cyfrowych zdjęć chciałbym przeciągnąć odrzuca do odrzucenia folderu dla pewności! LO L te odrzuca, w którym nigdy nie spojrzał na kolejny więc zrób sobie przysługę i po prostu je usunąć. Miałem obiektyw makro w podwórku do dziś próbuje uchwycić niewielki motyl iw końcu wylądował na prawej kwiat i wziąłem około 15-20 zdjęć. Na pierwszy rzut oka mogę usunąć 10 osób, a teraz jestem w dół do trzech. Nie było nic złego z innymi, ja po prostu nie potrzebują 15 zdjęć z jednej motyla. Korzystając z uslug motyla warto zobaczyć np. palatyn w Rzymie. Można jeszcze zobaczyć z bliska i inne zabytki rzymu.

Jeśli zastosujemy się do powyższych będziesz miał dużo mniej zdjęć do pliku i jeśli zaczniesz teraz będzie to łatwe, aby wszystkie zdjęcia zorganizowane. Na razie zapomnij o zdjęcia, które już pomieszanych się na komputerze i rozpocząć z ostatnich zdjęć wykonanych (jeśli można je znaleźć) lub następnego dużo zdjęć można podjąć. Nie zamierzamy się, który program jest najlepszy, zacząłem z okna "moje zdjęcia" i stosował system folderów, które wierzę, sprawia, że łatwiej puter i się znaleźć zdjęcia.

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest, aby nowy folder w folderze Moje obrazy i nazywają to "moje zdjęcia" lub "Zdjęcia" lub cokolwiek chcesz to nazwać. Od teraz wszystkie Twoje zdjęcia będą iść w tym jeden "Moje zdjęcia" folderze. Można go nazwać np. galeria zdjęć. Zdjęcia w galerii o tej samej tematyce stanowią lepszą wizualizację danego tematu.

W tej "Moje zdjęcia" folderze będziemy dodawać podfoldery i te podfoldery mogą mieć również podfoldery wewnątrz nich i folderu pierwszego nazywa "1 nowe zdjęcia". Każde zdjęcie można brać będą przesłane do tego "1 zdjęć nowych".

 

Zobacz:

Wyjazd firmowy na zdjęciach w fotoksiążce