Ciekawe programy partnerskie

 

Osoby uczestniczące w programach partnerskich zarabiają na polecaniu produktów lub usług poszczególnych firm. Otrzymują prowizję, gdy użytkownik, odwiedzający ich stronę, dokonał później zakupu.

Programy partnerskie są prawdopodobnie jednymi z najszybszych i najtańszych (nie najłatwiejszych) sposobów, aby zacząć zarabiać w Internecie.

 

zobcza katalog programów partnerskich http://www.edusfera.com.pl/katalog/

Nie trzeba też tworzyć własnych produktów. Wystarczy połączyć nabywców i sprzedawców i wziąć prowizję za każdą transakcję. Gdy sprzedawcy dołączają do programu partnerskiego i wybiorą produkty, które chcemy sprzedać, otrzymają unikalny kod partnerski, którego będą mogli użyć, aby skierować użytkowników na stronę docelową.

Większość programów partnerskich oferuje gotowe linki tekstowe, banery i inne formy reklamowe, przy czym trzeba tylko skopiować kod i umieścić go na swojej internetowej, aby zachęcić swoich użytkowników do kupna określonych produktów. Po kliknięciu na link użytkownicy zostaną automatycznie przekierowani na stronę produktu lub usługi.

Sprzedawcy mogą śledzić swoje wyniki dzięki identyfikatorowi partnera i oprogramowanie partnerskie. Partnerzy mają również kompletny, rzeczywisty dostęp do informacji, kiedy zostały zrealizowane poszczególne transakcje. Mogą także sprawdzać statystyki związane z naliczaną prowizją. Nie muszą cały czas koncentrować się na sprzedaży, aby otrzymywać należną im prowizję. Różne programy partnerskie http://www.edusfera.com.pl/ mogą stosować różne formy naliczania prowizji.

Zaliczamy do nich: Pay Per Sale (PPS): w tym programie wydawca płaci procent ceny za sprzedaż określonego produktu; Pay Per Click (PPC): w tym programie można zarabiać na podstawie liczby użytkowników, którzy zostali przekierowani na stronę internetową sklepu z witryny partnerskiego, bez względu na to czy doszło do transakcji; Pay Per Lead (PPL): można zarabiać, gdy użytkownicy dostarczą swoich danych kontaktowych na stronie docelowej poprzez wypełnienie prostego formularza.