Organizacja imprez integracyjnych

Strona główna » Organizacja imprez integracyjnych

W wielu nowocześnie zarządzanych firmach, w których warunki pracy i rozwój pracownika odgrywają istotną rolę, stosowane są rozmaite dodatki pozapłacowe, mające na celu zwiększenie motywacji zatrudnionych.
Małe firmy, którym trudno wygospodarować środki na kosztowne benefity typu opieka medyczna dla pracowników, branżowe szkolenia, a w których pracownik jest nie mniej ważny, poszukują alternatywnych form nagradzania, czy dowartościowywania kadry.


Modne w ostatnim czasie stały się rozmaite imprezy integracyjne. Imprezy integracyjne najczęściej odbywają się w plenerze. Miejsce jest zwykle atrakcyjne ze względu na walory krajobrazowe, architektoniczne lub po prostu obfitość rozrywek. Aby wyprawa była udana, przede wszystkim należy zorganizować wygodny środek transportu - najczęściej autokar.
Na rynku funkcjonuje wiele firm, których profilem działalności jest wynajem autokarów - właśnie na tego typu okazje.


Wyjazdy integracyjne z pewnością spajają zespół, utrwalają relacje, skracają dystans pomiędzy pracownikami różnego szczebla. Wspaniale jeśli przebiegają według ustalonego i przemyślanego scenariusza. Już sam przejazd autokarem może być atrakcyjny - jest okazją do inicjacji spontanicznych, kreatywnych zabaw. Tutaj ważną rolę odgrywa przewoźnik i jego proklienckie podejście, elastyczność.


autokry na wyjazdInną formą nagradzania pracowników jest udział w konferencjach branżowych. Konferencje są okazją do wymiany informacji, doświadczeń, przedstawienia wyników całorocznej pracy, wręczania nagród, dyplomów. Osoby, które w firmach odpowiadają za organizację konferencji mają odpowiedzialne zadanie i szereg obowiązków - od wyboru właściwej formy transportu - przewoźnika, oferującego wynajem autobusów  w Europe-Tour http://www.wynajem-warszawa.info/optymalny-wynajem-autokaru-na-wyjazd,21.html po organizację czasu wolnego.


Jak ważna jest atmosfera wśród pracowników wie każdy. Środkiem do celu w budowaniu sprzyjającego klimatu w miejscu pracy jest integracja pracowników - choćby poprzez organizację wycieczki autokarowej. wynajem autokaru